Hyundai kitais metais pristatys tris neįtikėtinus elektromobilius

Hyundai Ioniq serija
foto: techcrunch.com

Pastaruoju metu Hyundai daro didelę pažangą – labai patrauklus dizainas, limuzino klasės modeliai ir puiki kaina. Tačiau gamintojas „nestovi vietoje“ ir žengia į priekį pristatydamas tris naujus elektromobilius, kurių komanda pavadinta „Ioniq“. Hyundai teigimu, jų gamyba turėtų prasidėti jau 2021 metais.

Šiuo metu Hyundai Ioniq yra hečbekas, kurį galima pasirinkti tiek kaip pilnai elektrinį, tiek kaip hibridą. Hyundai nusprendė, kad Ioniq modelį reikia paversti visiškai elektriniu, be hibridinių pasiūlymų, kadangi šiuo metu elektrinis Ioniq yra dvigubai paklausesnis nei hibridinis modelis.

Pirmasis modelis, kuris turėtų pasirodyti iš šios trijulės 2021 metais, yra Ioniq 5. Tai bus vidutinio dydžio visureigis (SUV), kurio dizainas buvo įkvėptas 1974 metų konceptinio modelio Pony Coupe. Šis modelis jau yra pagamintas ir bandomas.

Hyundai Ioniq 5
foto: caranddriver.com

Hyundai neatskleidė daug informacijos apie technines šių modelių savybes. Tačiau pabrėžė, jog naujasis Ioniq 5 turės matricos LED žibintus, kurie ir pažymės šių modelių išskirtinumą ir modernumą.

Sekantis modelis, pasirodantis 2022 metais, bus Ioniq 6 – sportiškas, elektrinis sedanas, šiek tiek panašus į sportinius Tesla modelius.

Hyundai Ioniq 6
foto: carwow.com

Na o paskutinis iš trijulės pasirodys Ioniq 7. Tai, kol kas, pats paslaptingiausias modelis ir apie jį žinoma tik tiek, kad jis turėtų būti išleistas 2024 metais ir tai bus didelis visureigis, bus varomas dviem elektriniais varikliais ir vienu įkrovimu įveiks apie 480 km.

Hyundai Ioniq 7
foto: carwow.com

Įdomu tai, kad Hyundai Ioniq serijos elektromobiliuose planuoja įgyvendinti „išmaniosios gyvenamosios erdvės“ planus. T.y., automobilių sėdynės bus reguliuojamos labai įvairiai, viduje bus bevielis internetas, o daiktadėžė bus panašesnė į stalčius.

Nors Hyundai ir pateikė datas, kada bus išleistas kiekvienas modelis, atsižvelgiant į 2 metus vėlavusią esamo Hyundai Ioniq pardavimų pradžią, to paties galima tikėtis ir iš naujų modelių.

Ankstesnis straipsnisAudi A6 C6 – blogiausias A6 modelis
Sekantis straipsnisŠtai jums 6 blogi automobiliai iš puikių gamintojų
Evaldas Zabitis
Manau, kad naudotus automobilius reikėtų rinktis atsakingai, ypač kai jie yra viena didžiausių mūsų išlaidų. Niekada nepraleidžiu progos pasidomėti įvairių modelių niuansais, kuriais, siekiant apsaugoti jus nuo šališkų atsiliepimų, dalinuosi portale Autotabu.lt.