Elonas Muskas jau pats abejoja dėl Tesla Cybertruck sėkmės

Elonas Muskas prie Tesla Cybertruck
foto: theverge.com

Tesla vadovas Elonas Muskas savaitgalį interviu kalbėjo apie savo naująjį, pilnai elektrinį ir itin išskirtinį visureigį Tesla Cybertruck. Jis pabrėžė, kad jeigu Cybertruck nebus sėkmingas, planuose jau yra kitas, standartinės išvaizdos visureigis.

Tesla Cybertruck – tai tikrai įspūdingas žingsnis automobilių istorijoje. Kaip matoma, dizainas yra tiesiog beprotiškas – labai aštrios linijos, jokių apvalumų, itin siauri žibintai. Bet dar labiau stebina visureigio savybės, kadangi, anot Elono Musko, Tesla Cybertruck kėbulas yra ypatingai tvirtas ir pavadintas „Exoskeleton“ (ekso skeletas). Negana to, stiklai taip pat turėtų būti neperšaunami.

Tesla Cybertruck
foto: wikipedia.org

Stebina ir visureigio galia. Pavyzdžiui, modeliai su trim elektriniais varikliais gali įsibėgėti iki 100 km/h greičiau nei per 3 sekundes – per tiek pat laiko įsibėgėja ir pats greičiausias automobilis Bugatti Chiron. Todėl ši Tesla yra reklamuojama kaip „praktiškesnė nei sunkvežimis ir greitesnė nei sportinis automobilis“.

Na, o kodėl Elonas Muskas nėra užtikrintas dėl šio visureigio ateities, yra aišku. Visų pirma, nestandartinis dizainas tikrai patinka ne kiekvienam – pirmosiomis visureigio pristatymo dienomis žmonės visame pasaulyje manė, kad tai yra pokštas. Žinant, kiek daug pastangų visi gamintojai deda į naujų automobilių dizainus, toks, iš kelių plieno lakštų sudėtas automobilis, atrodo kaip didelis žingsnis atgal.

Turbūt didžiausia priežastis, kodėl Elonas Muskas taip nerimauja, tai nepasisekęs visureigio pristatymas. Pristatymo metu vienas pagalbininkas naudojo didelį kūjį, kad parodytų, koks atsparus yra Tesla Cybertruck plienas – ant durelių po smūgio neliko nei įbrėžimo.

Tačiau „neperšaunamas“ durų stiklas sudužo, kai pagalbininkas, paliepus elonui muskui, metė metalinį rutulį.

Galite tai pamatyti savo akimis:

Tesla vadovas teigė, kad norėjo pagaminti tokį visureigį, nes jie tiesiog atrodo „kietai“, pabrėžiant jo nestandartinę išvaizdą. Anot jo, Tesla Cybertruck turėjo būti lyg „kovinis tankas iš ateities“.

Elonas Muskas tikėjosi didesnio dėmesio po visureigio pristatymo, todėl interviu metu pabrėžė, kad jeigu Tesla Cybertruck nebus toks populiarus kaip manyta, įmonės vadovas darys tiesiog tą, ką daro visi – suprojektuos standartinį visureigį.

Tesla Cybertruck prekyba turėtų prasidėti kitais metais.

Ankstesnis straipsnisŠtai, koks iš tikrųjų yra pirmasis Bentley visureigis
Sekantis straipsnisVolkswagen Passat B7 – pats nuobodžiausias tautos automobilis
Evaldas Zabitis
Manau, kad naudotus automobilius reikėtų rinktis atsakingai, ypač kai jie yra viena didžiausių mūsų išlaidų. Niekada nepraleidžiu progos pasidomėti įvairių modelių niuansais, kuriais, siekiant apsaugoti jus nuo šališkų atsiliepimų, dalinuosi portale Autotabu.lt.